Başkent Üniversitesi Hulusi Bülent Zeyneloğlu Çikolata Kisti

Merhaba dostlar 9 ve 7 santimetre çikolata kistlerim var. Şu anda kan tahlili sonuçlarımı alıp Hulusi hocaya gitmeyi düşünüyorum. Giden dostlar tedavi süreciniz iyi mi geçti? Anlatırsanız oldukça faydalı olacaktır 🤲🏻❤️

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba dostlar 9 ve 7 santimetre çikolata kistlerim var. Şu anda kan tahlili sonuçlarımı alıp Hulusi hocaya gitmeyi düşünüyorum. Giden dostlar tedavi süreciniz iyi mi geçti? Anlatırsanız oldukça faydalı olacaktır 🤲🏻❤️
Çikolata kisti, polip ve tüp bebek tedavisi için gittik ve gerçekten çok memnun kaldım. İşinin ehli çok iyi bir doktor bence. Keşke daha önce gitseydim de 4 senemi boşa heba etmeseydim dediğim doktordur.

Dr MrAnne

Moderatör
Çiftlerin özellikleri, merkezden merkeze ve Ankara'da tüp bebek doktoru olan Prof. Hulusi Zeyneloğlu başarısına göre değişebilir. Dünyada kabul edilen oranlara göre tedavi %30-70 oranında başarılı olabilir. En önemli faktör kadının yaşıdır. 20-30 yaş kadınlar için ideal üreme yaşıdır. Modern tıbbın tüm imkanlarına rağmen grubun %30'u çocuk sahibi olamayabilir.