Bilgi Dua okuyup hamile kalanlar

Hanımlar merhaba, yeni üye oldum ve aranızdayım. 2 yıllık evliyim ve yaklaşık 1 yıldır deniyoruz ama hamile kalamıyorum. Dua okuyup hamile kalan var aranızda gerçekten? Dualarınızı bekliyorum Allah benim durumumda olan tüm kadınların dıçuasını kabul etsin.

Canım benim yer gök dua ile derler. Allah'ın izniyle dua et çocuğun olur. Hamile kalmak için dua ederken sayıya takılma. Seni seven insanlardan rica et veya kendin çok dua et. Sadece Meryem değil her şeyden oku. Allah'tan bebek olmasını iste ama şart koşma. Her duanın şifası ve kazancı var emin ol bundan.

Hanımlar merhaba, yeni üye oldum ve aranızdayım. 2 yıllık evliyim ve yaklaşık 1 yıldır deniyoruz ama hamile kalamıyorum. Dua okuyup hamile kalan var aranızda gerçekten? Dualarınızı bekliyorum Allah benim durumumda olan tüm kadınların dıçuasını kabul etsin.
Yakınlarından veya ailenden, arkadaşlarından senin için dua etmelerini de isteyebilirsin. Hatta imkanın varsa kendi niyetine kart bastır ve dağıt. Buradan da kendin için dua etmelerini isteyebilirsin. Allah kabul eder inşallah.

Her şeyin yaratıcısı Allah’ım, birçok kişiye yaptığın gibi bize de yardım et, özlediğimiz çocuk hasretine son ver, bebek sahibi olma lütfunu bize bahşet. Âmin

Hepinize gerçekten çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Dua edin benim için.

Şükretmeyi bilmek gerekir. Hamile kaldıktan sonra onu beklerken kaybetmek de var. Allah sağlıklı sıhhatli doğsunlar, güzel sağlıklı ömürleri olsun inşallah.

Kızlar, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Rezzak, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hakim. Buradakiler ve Allahım 99 ismini okuyarak hamile kalmak için dua edebilirsiniz. Sonunda da bana hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip eyle Allah'ım diyerek içinizden geldiğince dua edin. Allah çocuğu olmayan tüm kadınların duasını kabul etsin inşallah.

Dua okuyup hamile kalan vardır tabi ki. Sonuçta can veren Allah ve verecek olan da o. Bol dua edin benim gibi.

Dua edip hamile kalan insanlardan bahseder misiniz? Ne okudular? Rabbim sağlıklı evlat ve sıhhat isteyen herkese yardım etsin. Amin.

Dua edip hamile kalan insanlardan bahseder misiniz? Ne okudular? Rabbim sağlıklı evlat ve sıhhat isteyen herkese yardım etsin. Amin.
Meryem Suresini birçok kez okuyun ve arkadaşlarınız ve ailenizin de aynısını yapmasını sağlayın. Allah bir an önce yavrunuza sarılmayı nasip etsin. Umarım dualarınız Allah tarafından kabul edilir.

admin

Yönetici
Sağlıklı ve hayırlı evlatlar isteyen tüm herkesin Rabbimiz kullarının dilekleri kabul olsun, Amin.

Sağlıklı ve hayırlı evlatlar isteyen tüm herkesin Rabbimiz kullarının dilekleri kabul olsun, Amin.
Meryem Suresi'ni bol bol okumanızı ve çevrenize de okumanızı tavsiye ederim. Allah bir an önce kucağımıza almayı nasip etsin. Allah dualarınızı kabul eder inşallah..