Soru Erzurumda tüp bebek yaptıran var mı ?

Kızlar araştırma hastanesinde ne kadar sürede ve ne kadar ücretle tüp bebek yaptırdınız? Detaylı yazar mısınız? En yakın Erzurum olduğu için burada yaptırmayı düşünüyorum. Lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkür ederim 🙋‍♀️

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kızlar araştırma hastanesinde ne kadar sürede ve ne kadar ücretle tüp bebek yaptırdınız? Detaylı yazar mısınız? En yakın Erzurum olduğu için burada yaptırmayı düşünüyorum. Lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkür ederim 🙋‍♀️
Bir arkadaşım Erzurum buhara hastanesinde tüp bebek yaptırdı. Şimdi hamile. İşinize yarar mı bilmeme ama sadece bildiğimi söylemek istedim. Tabi ki tercih sizin ve gerçekten de zor süreç. İyi araştırıp karar vermek en doğrusu.

Erzurum'da iki tüp bebek kliniği var ama çok popüler değiller.

Son üç haftadır Erzurum'da tüp bebek kliniği bulmaya çalışıyorum. Yerel hastaneler ve kliniklerle iletişim kurmaya çalıştım ama kimse nerede bulabileceğimi bilmiyor. Birisi bana bu konuda yardımcı olabilirse minnettar olurum!

İhtiyaç fazlası olduğundan aşağıdaki ilaçlar eczane fiyatından daha ucuza verilecektir.

Son kullanma tarihleri Ekim 2024'dür, fotoğraflarda görebilirsiniz.

Bu ilaç diğerlerinden farklı olarak dolapta değil oda sıcaklığında saklanması gereken bir ilaçtır.

0532 473 33 76

Pergoveris - 2 kutu açılmamış

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-06-30 at 13.32.07.jpeg
    WhatsApp Image 2022-06-30 at 13.32.07.jpeg
    452.2 KB · Görüntüleme: 0